Tarihler 2000 Yılını Gösterdiğinde Bir Tohum Attık. Büyüdü, Fide Oldu.Biraz Daha Büyüdü Fidan Oldu. 2010 Yılında Bu Fidan İyice Serpildi, Başlı Başına Bir Kahraman Olduğunu İspatlayarak Profesyonel Hayata Adım AttıAdı Burak Botanık Oldu.

Bugün Burak Botanık, Kapalı Alanda 10 000 M2 Ve Açık Alanda 35 000 M2 Üretim Yapan Büyük Bir Kuruluş Oldu. Tamamını Kendi Üretim Tesislerinde Ürettiği Yıllık 500 Bin Adet Ağaç Ve Çalı Grubu Ürünleri İle Sektörüne,Sektör Paydaşlarına Ve Müşterilerine Yeşilden Bir Güven Ve Mutluluk Kazandırmasını Bilmiştir.Çelikten Fide Üretiminde Uzmanlaşarak, Kendisine Kalıcı Bir Yer Kazandıran Burak Botanık, Yeşilden Kazandığını Yine Yeşile Yatırarak, Tecrübe Ve Bilgi Birikimi Kazanmış, Dünden Bugüne Sürekli Büyümektedir.Üretimde Ve Pazarlamada Sürdürülebilirliğin Önemine İnanan Burak Botanık,Ağaç, Ağaççık, Sarıcılar, Mevsimlik Bitkiler, Yer Ortucüler Konusunda Ürün Ve Hizmet Çeşitliliğini Daha Da Artırarak, Yeşilden Bir Gelecek İçin Varolduğu Zemine Daha Çok Fide Dikmektedir.
Gerek Kurumsal Ve Gerekse Bireysel Tüketim İçin Ürün Ve Hizmet Üreten Burak Botanık, Tüm Proseslerinde ‘müşteri Odaklılık ‘ Ve ‘yüksek Kalite Merkezli’ Çalışma Bilinciyle, İlk Günkü Hetecanından Ödün Vermeden Çalışmaya Devam Edecektir

Burak Botanik – Bir başka WordPress sitesi
tr Turkish
X